תפריט צרו קשר
facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

ניקוי מזגן

המזגן מאפשר לכם ליהנות מבקרת אקלים וטמפרטורות נעימות. בזכות המזגן אתם יכולים לקרר את הבית בקיץ ולחמם את הבית בחורף. אך על מנת ליהנות מפעולת המזגן ללא תקלות, חשוב לבצע עבודות תחזוקה וניקוי מזגן ואף להיעזר בשירותי ניקיון למזגנים.

במהלך עבודתו של המזגן הוא יונק אוויר מחלל החדר. באוויר ישנם חלקיקי אבק ואף נבגים של עובשים ופטריות. כאשר כל אלו נשאבים אל תוך המזגן, בתוספת תנאי הלחות והחשכה במזגן, מתפתחות בו מושבות של חיידקים, ווירוסים, פטריות ועובשים. ואלו בסופו של דבר מתפשטים אל חלל החדר, אל האוויר שאתם נושמים. הם עשויים להיראות כמו לכלוך בצבע שחור, אך מדובר בסכנה של ממש; סכנה לא רק למזגן אלא גם לבריאות שלכם. עובשים גורמים למחלות נשימתיות קשות, פגיעות במערכת העצבים ועוד.

image

צרו קשר

על מנת ליהנות מאוויר נקי וחופשי ממזהמים המסכנים את בריאותכם יש לבצע ניקיון מזגנים אחת לכמה חודשים. הרבה אנשים חושבים שלצורך ניקוי מזגן צריך רק לשטוף את הפילטר. אמנם ניקוי מזגנים מתחיל בפילטר, אך אין די בניקוי פילטר על מנת להסיר את המזהמים. המזהמים המסוכנים נמצאים בחלקי המזגן הפנימיים, אלו שהגישה אליהם יותר בעייתית.

ניתן לבצע ניקוי מזגן באופן עצמאי, אך יש לקחת בחשבון שזה דורש את הסרת מעטפת המזגן וגישה לחלקים הפנימיים. וכמובן בזמן שהמזגן מנותק מהחשמל. כאשר יש לכם גישה לחלקי המזגן הפנימיים יש להשתמש בחומרי ניקוי ומטלית, אך להיזהר מהרטבת מערכות אלקטרוניות רגישות. על מנת לעשות זאת בצורה בטוחה ניתן להיעזר בשירותי ניקיון למזגנים.

לעיתים בסביבה לחה במיוחד כדאי להתקין מנורת UV המנטרלת את החיידקים והמיקרו-בקטריות ובכך תורמת לאוויר נקי וצלול במיוחד

ניקוי מזגן מחיר

כאשר מדברים על ניקוי מזגן מחיר יש לראות מול עיניכם לא רק את העלויות של ניקוי המזגן, אלא גם את החיסכון שתפיקו מכך; מזגן מלוכלך ומלא אבק ומשקעים אינו מתפקד בצורה יעילה ומעלה את צריכת האנרגיה. המזגן צריך להתאמץ יותר על מנת לקרר את החלל, ואת זה תרגישו בחשבון החשמל. העבודה המאומצת גם מקצרת את חיי המזגן וגורמת לתקלות, דבר המתבטא בעלויות התיקונים. ולצד העלויות אסור לשכוח את הנזק הבריאותי הנגרם כתוצאה מהתפשטות העובש והחומרים המופרשים ממנו לאוויר.

כמה עולה ניקוי מזגן? ניקוי מזגן מחיר נע בטווח של 400-700 ש“ח בהתאם לסוג המזגן. העלויות של ניקוי מזגן עילי נמוכות יותר מאשר ניקוי מזגן מיני מרכזי. ישנם מקרים בהם ניקוי מזגן מיני מרכזי דורש חיתוך קירות גבס והמחירים עשויים להיות גבוהים יותר. מומלץ לפנות לשירות ניקוי מזגנים על מנת לקבל הצעת מחיר אישית.

ניקוי המזגן הוא שירות חיוני, השאלה היא אינה האם לנקות או לא לנקות - השאלה היא האם להיעזר בשירותי ניקיון למזגנים או האם לעשות זאת לבדכם. מחיר ניקוי מזגן הוא בהחלט סביר והוא מבטיח כי תיהנו מסביבה בריאה יותר, ללא ריחות רעים וגם תאריכו את חיי המזגן

למעלה
ווצאפ התקשרו