תפריט צרו קשר
facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

ניקוי תעלות מיזוג אוויר

מערכות מיזוג אוויר גדולות, כמו אלו שאנו יכולים לראות בבניינים, מפעלים, בתי חולים ומבני ציבור כוללות תעלות מיזוג אוויר. תעלות אלו מזרימות את האוויר הממוזג אל רחבי המבנה, אך בתוכן טמונות גם סכנות בריאותיות הגורמות לתחלואה. ולכן חשוב להקפיד לבצע ניקוי תעלות מיזוג אוויר.

תכנון קפדני וניקיון יסודי ויעיל יועילו להוצאת אוויר נקי וללא ריח לוואי

  • שטיפת התעלות בלחץ גבוה על מנת להסיר את כל סוגי הליכלוך גם העקשן ביותר
  • שימוש בחומרים מעכבי קורוזיה ושיתוך
  • שימוש בחומרים אנטי בקטריילים ידידותיים וירוקים להשמדת בקטריות ועובש מדפנות התעלות
  • שימוש בשואבי אבק תעשייתים וחזקים במיוחד להוצאת כל אבק, ליכלוך ומזיקים
  • ניקוי חיצוני של התעלות מצואת ציפורים, אבק ליכלוך
  • שימוש במסיר שומנים לניקיון פנימי וחיצוני
  • חיטוי התעלות באמצעים חדשניים ובטכנולוגיות המונעות ומעכבות התפתחות אורגניזים מזיקים

image

צרו קשר

תעלות מיזוג האוויר הן מקום בו מצטברת לחות, זוהי תוצאה של תהליך עיבוי הנוצר מהפרשי הטמפרטורות. וכאשר יש לנו סביבה לחה וחשוכה היא הופכת למקום בו מתפתחות פטריות, עובשים ובקטריות, והם הגורם המרכזי לתחלואה. וכאשר מפעילים את מערכות מיזוג האוויר, אלו מתפזרים לחלל החדר ועלולים להוות סכנה בריאותית חמורה, בעיקר עבור אלו הסובלים ממערכת חיסון ירודה. בנוסף תיתכן הצטברות של פיח, אבק ושומנים הפוגעים באיכות האוויר.

על מנת לחסל את הבעיה יש צורך בניקוי תעלות מיזוג אוויר המסיר את כל שכבות הלכלוך וכולל גם חיטוי להשמדת הבקטריות ונבגי הפטריות והעובש.

ניקוי תעלות האוויר יכול להיות פעולה מאתגרת. הגישה אינה קלה ויש צורך בציוד מיוחד הכולל שואבים תעשייתיים ושימוש בחומרי חיטוי מיוחדים.

על מנת ליהנות ממערכת מיזוג אוויר המספקת לכם אוויר ממוזג ונקי חשוב לבצע תחזוקה תקופתית הכוללת את ניקוי תעלות המיזוג.

חברת AC clean air מתמחה במתן פתרונות ניקוי לכל סוגי מערכות מיזוג האוויר. החברה מחזיקה בציוד המתאים ועושה שימוש בחומרי חיטוי ידידותיים לסביבה. לנו יש צוות טכנאים מיומן הערוך לצורך ביצוע פעולות אלו ומעניק לכל לקוח פתרונות בהתאמה אישית.

ווצאפ למעלה
התקשרו