תפריט צרו קשר
youtube facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

מנורת UV למזגן

מנורת UV למזגן לחיים בריאים יותר

המזגן שלכם מספק לכם אוויר קר ונעים בימי הקיץ, אך תופתעו לגלות שיש בו גם סכנות. מסתבר שהמזגן ותעלות האוויר במערכות מיזוג גדולות הן הסביבה האידאלית להתפחות של בקטריות ופטריות עובש. ואם לא מטפלים בבעיה, המזגן עשוי להפוך למקור של מחלות מסוגים שונים, כולל מחלות מדבקות. מנורת UV למזגן היא אחד הכלים האפקטיביים ביותר למלחמה במזהמים הביולוגיים הנמצאים במזגן.

האוויר הנשאב למזגן עובר דרך פילטר המשאיר בחוץ את כל החלקיקים. אך הפילטר אינו יכול להעניק סינון מוחלט, בטח שלא נגד נבגי עובשים ובקטריות מיקרוסקופיות הנמצאות באוויר. אלו חודרות אל החלקים הפנימיים של המזגן ותעלות האוויר. בקטריות ועובשים תמיד נמצאים באוויר, אך באוויר הפתוח ובעת החשיפה לקרני ה UV של השמש הם נמצאים תחת שליטה. אך בתוך המזגן, לשם לא מגיעות קרני השמש, ישנה סביבה מושלמת עבור כל אותם מזהמים ביולוגיים. שם הם יכולים להתרבות ולהתפשט אל כל החללים באמצעות המזגן. אתם יכולים להתמוגג בהנאה אל מול משב האוויר הקר היוצא מהמזגן מבלי להיות מודעים שאתם נושמים נבגי עובשים ובקטריות מסוכנות. זוהי בדיוק הסיבה מדוע תרצו מנורת UV למזגן.

השימוש בטכנולוגיות UV לצורך חיטוי הוא אינו דבר חדש, למשל מנורות UV נמצאות בכל מערכת לטיהור מים ביתית. מנורת UV למזגן פועלת באותו העיקרון, קרני ה UV מחסלות את מרבית המזהמים הביולוגיים המתפתחים בתוך חלקי המזגן הפנימיים ומאפשרת לכם ליהנות מאוויר נקי. ולא רק אוויר נקי מבקטריות ועובשים, אלא גם ללא ריחות לוואי לא נעימים.

פתרון זה מפחית את התדירות של ניקוי מערכות מזגנים, דבר שיכול להיות בעייתי במערכות מיזוג גדולות. כמו כן הוא חוסך את הצורך בשימוש בכימיקלים, שבפני עצמם גורמים לסכנות בריאותיות.

image

צרו קשר

התקנת מנורת UV למזגן

התקנת מנורת UV למזגן תאפשר לכם ליהנות מפתרון בעל יעילות גבוהה בהשמדת מזהמים ביולוגיים. כמו כן היא תחסוך לכם בהוצאות התחזוקה ותבטיח שתמיד תיהנו מאוויר נקי ללא מזהמים ומחוללי מחלות.

התקנת מנורת UV למזגן היא עבודה לטכנאיי מזגנים מנוסים אשר הוסמכו לצורך מטרה זו. עליהם לדעת כיצד והיכן להתקין את המנורה על מנת ליהנות מיעילות וגם בטיחות. בטרם ההתקנה יש לבצע ניקוי יסודי של המזגן, אחרת היא לא תהיה יעילה. על המנורה לכסות את כל שטח הסוללה ולצורך כך יש להשתמש במנורה עם רפלקטור. יש גם לוודא כי האור האולטרא סגול אינו נראה לעין מכיוון שיש בו סכנות בריאותיות בחשיפה לעיניים או לעור.

פתרונות מסוג ’עשה זאת בעצמך‘ אינם מעניקים פתרון הולם. הם אינם מגיעים אל המקומות שהם צריכים והם גורמים לפליטת קרינה אולטרא סגולית לחלל החדר. לכן אין תחליף להתקנת מנורת UV למזגן על ידי אנשי מקצוע.

חשוב לדעתחשוב לדעת
חשוב דעת תוכן
ניקיון מערכות מיזוג האוויר מתבצעות על ידי טכנאים מומחים, בעלי וותק וידע נצבר בכל חלקי המערכת ומרכיביה
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה
למעלה