תפריט צרו קשר
facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

ניקוי תריסי המזגן (פתחי האיוורור)

ניקוי תריסי יציאת אוויר / כניסת אוויר

לכל מזגן ישנם רכיבים שונים, אך בסופו של דבר הנקודה האחרונה היא התריסים מהם יוצא האוויר הממוזג. זהו יכול להיות האוויר שמקרר לכם את הבית בימי הקיץ הלוהטים ומאפשר לכם לנשום לרווחה, וזה יכול להיות האוויר החם בימי החורף הקרים. אבל האם זכרתם שחשוב לעשות ניקוי של תריסי יציאת אוויר / כניסת אוויר?

חשוב מאוד לנקות את התריסים דרכים יוצא האוויר החם/קר וגם את התריסים דרכם נשאב האוויר אל תוך המזגן. אחת הסיבות היא הסיבה האסתטית, אינכם רוצים תריסים מלאים אבק - לא בבית ולא במשרד. אך האמת שהבעיה קצת יותר מורכבת, בין תריסי המזגן מסתתרת גם בעיה בריאותית, ולכן חשוב מאוד לבצע ניקוי תריסי יציאת אוויר ותריסי כניסת אוויר.

image

צרו קשר

סביבת המזגן הלחה והחשוכה, זו שממש מאחורי התריסים שאתם רואים, היא הסביבה האידאלית להתפתחות של בקטריות ועובשים.  ואלו נפלטים אל החלל בעת פעולת המזגן, דבר המחולל מחלות. אם אתם רואים משקעי לכלוך שחור על תריסי המזגן, אלו הם שכבות העובש המסוכנות שמהם אתם רוצים להיזהר.

לצד ניקוי פנימי של המזגן, חשוב לבצע גם ניקוי חיצוני (ניקוי תריסי יציאת אוויר / כניסת אוויר), על מנת לא להשאיר שום מקום לבקטריות והעובש. בעת ביצוע הניקיון חשוב להימנע מחשיפה לאותם משקעי לכלוך, יש צורך בניקוי וחיטוי לחיסול נבגי העובש הבלתי נראים.

ניקוי פתחי הכניסה והיציאה של האוויר דורש במקרים רבים את הסרת כיסוי הפלסטיק ושימוש בחומרי חיטוי ייעודיים. חברת AC clean air יכולה לסייע בניקוי פתחי כניסת האוויר במהירות ובקלות; לנו יש את היכולת להתמודד עם מבנים גדולים בהם ישנה כמות גדולה של תריסי יציאת אוויר. אצלנו תוכלו לקבל צוות גדול המסייע להתמודד עם הבעיה ביעילות ומהירות.

ווצאפ למעלה
התקשרו