תפריט צרו קשר
youtube facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

ניקוי מפוחים

המפוח הוא אחד מרכיבי המזגן, תפקידו להזרים את האוויר דרך סליל הקירור, וכך אתם נהנים מאוויר נעים ומרענן בחדר בימי הקיץ החמים. מפוחים אנו יכולים למצוא במזגנים ביתיים וגם במזגנים תעשייתיים בהם נמצא מפוחים גדולים וחזקים יותר.

המפח מזרים אוויר, ובמהלך עבודתו מצטברים עליו משקעי האבק אשר באוויר. אלו עלולים להצטבר לשכבה עבה ומזוהמת המשבשת את עבודתו ומקשה על תנועת הסיבוב של המפוח; דבר שתרגישו היטב בירידת תפוקת המזגן ואפילו פעילות רועשת יותר של המזגן. על מנת לאפשר למזגן לפעול ללא תקלות חשוב להקפיד לבצע ניקוי מפוחים.

טיפול במפוח כולל :

  • ניקיון יסודי של המפוח על ידי שאיבת הליכלוך
  • טיפול בקורוזיה (גם טיפול מניעתי מעכב)
  • מתיחת רצועות המפוח במידת הצורך
  • שימון בגריז למניעת יובש ושמירת המפוח לאורך זמן

image

צרו קשר

מפוחים נוכל למצוא לא רק במערכות מיזוג, אלא גם במערכות אוורור השואבות אוויר מן החלל, כמו למשל במפעלי תעשייה, מסעדות, חניונים תת קרקעיים וכו‘. מפוחים אלו מאפשרים לפנות גזים רעילים, ריחות רעים, פליטת חום.

ניקוי מפוחים דורש קצת הרבה יותר מניקוי אבק. יש לשאוב היטב את האבק, לבצע מתיחה של רצועות ושימון וגירוז בהתאם לצורך. כך תוכלו להבטיח את פעילותו התקינה של המפוח.

כאשר יש צורך בניקוי מפוחים מומלץ לעשות זאת באמצעות טכנאי מקצועיים בעלי ידע וניסיון. לצורך כך אתם יכולים לפנות לחברת AC clean air, חברה העוסקת בתחום הניקוי והתחזוקה של מערכות אוורור ומערכות קירור בעלת וותק וניסיון רב. אנו מעניקים פתרונות של ניקוי ותחזוקה ללקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים.

חשוב לדעתחשוב לדעת
חשוב דעת תוכן
ניקיון מערכות מיזוג האוויר מתבצעות על ידי טכנאים מומחים, בעלי וותק וידע נצבר בכל חלקי המערכת ומרכיביה
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה
למעלה