תפריט צרו קשר
facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

ניקוי מאיידים

המזגנים, המספקים לנו אוויר קר בקיץ או חימום בימי החורף הקרים, מורכבים ממספר יחידות שונות; כל אחת עונה על שלב אחר בתפקוד המזגן ועל כולן לעבוד בצורה תקינה על מנת שנוכל ליהנות מעבודת המזגן.

המאייד הוא החלק הפנימי של המזגן. נוכל למצוא אותו במערכות מיזוג אוויר ביתיות ומשרדיות. המאייד הוא החלק ממנו נפלט האוויר הממוזג אל החלל. מבחינה טכנית המאייד הופך את נוזל הקירור לגז, בתהליך המכונה איוד. זאת להבדיל מהמעבה המבצע את הפעולה ההפוכה.

ניקוי מאיידים נועד לסייע לשמור על תפקודו התקין של המאייד, מה שמאפשר לכם ליהנות מהמזגן לאורך זמן.

מה כולל ניקוי מאייד המזגן

  • פירוק יחידת המנוע בזהירות ואטימתו בניילון (אמבטיה)
  • ניקוי ושטיפה יסודית של המאייד בחומרים מקציפים
  • שימוש בחומרים ירוקים המשמידים בקטריות, עובשים, פטריות ועוד..
  • שימוש בחומרים מחטים ליציאת אוויר מטוהר
  • שימוש בחומרים מעכבי קורוזיה

image

צרו קשר

במהלך פעולת המזגן אוויר נשאב לתוכו, אוויר הכולל בתוכו חלקיקי אבק. חלק מחלקיקי האבק מצטבר על המסננים, אך חלקו חודר אל החלקים הפנימיים. ושם בסביבת המאייד שוררים תנאי לחות וחשכה המביאים להתפתחות בקטריות ועובש. כך מתפתח לו משקע מזוהם, וזה גורם לבעיות רבות. הוא משבש את פעולת המזגן והוא גם זה הגורם לריחות רעים, פליטת רעלנים ופתוגנים אל חלל החדר. דבר שיכול להתבטא בגירויי עיניים, תועפות אלרגיות, מחלות נשימה, כאבי ראש ועייפות. חייבים לבצע ניקוי מאיידים באופן תקופתי על מנת למנוע את הבעיות הללו.

ניקוי מאיידים דורש את פירוק הכיסויים החיצוניים וגישה אל החלקים הפנימיים. שם מתבצעת עבודת ניקוי וחיטוי יסודית לסילוק כל הזוהמה.

חברת AC clean air היא הכתובת שלכם לצורך ניקוי מאיידים ומזגנים. החברה מביאה איתה ניסיון במתן פתרונות ללקוחות עסקיים ומוסדיים ומעניקה שירות לכל סוגי המזגנים.

ווצאפ למעלה
התקשרו