תפריט צרו קשר
youtube facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

ניקוי צ'ילרים ופאקג'ים

צ‘ילרים ופאקג‘ים מעניקים פתרונות לקירור או חימום של חללים גדולים וגם לצורך מתן פתרונות קירור במערכות תעשייתיות.

אנו יכולים למצוא אותם במפעלים, אולמות אירועים, מרכזי קניות ומקומות גדולים הדורשים פתרון של בקרת טמפרטורה. בדרך כלל אלו הן מערכות גדולות במיוחד המותקנות על גגות או במקומות חיצוניים.

אנו נותנים שירות מקצועי במיוחד לתעשיה, ההתמחות שלנו בצ'ילרים ופאקג'ים, לאולמות, בתי חולים, בתי חרושת, מבנה תעשיה גדולים וכו'.

צרו איתנו קשר לייעוץ וקבלת הצעת מחיר ללא עלות

צרו קשר

מערכות אלו עשויות להיות גדולות ומורכבות והן דורשות טכנאים מיומנים. מדובר במערכות מורכבות יותר מאשר מזגנים ביתיים וכל טיפול בהן דורש אנשי מקצוע אשר הוסמכו למטרה זו.

במסגרת עבודות התחזוקה יש להפקיד על ניקוי צ'ילרים ופאקג‘ים באופן תקופתי. שמירה על ניקיונם תבטיח את פעילותם התקינה לאורך זמן.

כאשר מערכות אלו פועלות הן שואבות לתוכן אבק ומזהמים סביבתיים, ואלו בסופו של דבר נפלטים אל תוך המבנה ומשפיעים לרעה על איכות האוויר, בכך הן חושפים את הדיירים, העובדים והמבקרים לנזקים בריאותיים.

כמו כן הלכלוך והזוהמה פוגעים בתפוקתו של המזגן. כאשר המזגן מזוהם וסתום הוא מתקשר לבצע את פעולתו, הדבר גורם למאמץ יתר וצריכת אנרגיה גבוהה יותר.

אתם גם תשלמו יותר על הוצאות החשמל, וגם מערכות המיזוג שלכם יסבלו משחיקה מהירה.

ניקוי צ'ילרים ופאקג‘ים יאפשר לכם למנוע את כל אותן הבעיות.

ניקוי צ'ילרים ופאקגים הוא עבודה למקצוענים ובעלי ניסיון היודעים כיצד להתמודד עם בעיות אלו, תוך כדי הקפדה על בטיחות.

מסיבה זו מוטב להשאיר את העבודה ל AC clean air, חברה העוסקת בתחזוקת מערכות אוורור וקירור במגזר הפרטי והעסקי ומספקת סל פתרונות רחב ללקוחותיה.

חשוב לדעתחשוב לדעת
חשוב דעת תוכן
ניקיון מערכות מיזוג האוויר מתבצעות על ידי טכנאים מומחים, בעלי וותק וידע נצבר בכל חלקי המערכת ומרכיביה
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה
למעלה