תפריט צרו קשר
facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

ניקוי מעבים

המעבה הוא אחד החלקים המרכזיים בכל מערכת מיזוג אוויר. זוהי בדרך כלל יחידה חיצונית שתפקידה להעביר את גז הקירור ממצב צבירה של גז למצב צבירה נוזלי. זהו חלק הכרחי לצורך פעילות המזגן וכל תקלה בו תפגע ביכולת הקירור של המזגן. המעבה עצמו מורכב ממספר רכיבים.

בזמן פעילות המעבה מצטבר בתוכו לכלוך המשבש את פעולתו. ולצד הלכלוך ישנה גם אבנית וקורוזיה, תוצאות של פגעי הזמן. הלכלוך המצטבר במעבה משמש כמצע לצמיחתם של פטריות עובש המגבירות את הזוהמה ופולטות רעלנים ופתוגנים מחוללי מחלות אל תוך מערכת האוורור.

לא ניתן למנוע את הצטברות הזוהמה במעבה המזגן ולכן יש צורך בניקוי מעבים באופן תקופתי. ניקוי מעבים יבטיח שהמעבה וכל רכיביו יישארו נקיים; מה שיעניק לכם תפקוד תקין של המזגן, חיסכון אנרגטי ובאופן כללי יאפשר למזגן להאריך חיים.

מה כולל ניקוי מעבה?

  • ניקוי יסודי של המעבה בעזרת חומרים מקציפים מכל הצדדים
  • שטיפה יסודית על ידי הפעלת לחץ מים (גרניק) להסרת לכלוכים
  • שימוש בחומרים מעכבי קורוזיה
  • חיטוי המזגן מאורגניזם שונים ומבקטריות (עובשים שונים)
  • חידוש יחידת המזגן החיצונית להארכת ימי המזגן ולתפוקה מירבית

אנו מנקים את כל סוגי המעבים לכל סוגי המזגנים, מעבים של מזגנים תעשייתים, מעבים של יט"אות, מעבים של מזגנים מרכזיים ומיני מרכזים ועוד..

ניקוי מעבה מביא איתו כמה אתגרים, זאת מלבד האתגר של הניקוי עצמו. המעבה נמצא בדרך כלל בצידו החיצוני של המבנה, על קירות וגגות גבוהים. דבר היוצר בעיית גישה ודורש מתן פתרונות של עבודה בגובה, דבר המגביר את הסיכון. אתגר נוסף טמון בסיכונים של עבודה עם מערכות חשמליות, יש להקפיד על כל הוראות הבטיחות על מנת למנוע התחשמלות של צוות העבודה. ולבסוף אנו רוצים לסיים את העבודה במהירות, זאת על מנת למנוע שיבושים בשגרת יום העבודה. המזגן הוא צורך חיוני בחיינו ובלעדיו אי אפשר.

ניקוי מעבים הוא עבודה לאנשי מקצוע מנוסים שהוסמכו לשם כך. וזהו גם היתרון של AC clean air; חברה וותיקה ומנוסה המספקת לכם אנשי מקצועי בעלי הכרות עם כל סוגי המזגנים. הצוות שלנו מבצע עבודה מקצועית מהירה ותוך כדי הקפדה על סטנדרטים ונהלי בטיחות מחמירים.

ווצאפ למעלה
התקשרו