תפריט צרו קשר
youtube facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

ניקוי מזגנים מפוצלים

מזגנים מפוצלים הם המזגנים השכיחים ביותר בבתים פרטיים, ואנו יכולים למצוא אותם גם בעסקים רבים. במזגנים אלו ישנה הפרדה בין המדחס החיצוני לבין יחידת המאייד הפנימית. ישנם סוגים שונים של מזגנים מפוצלים, חלקם קטנים הכוללים יחידה פנימית אחת, וחלקם כוללים מספר יחידות פנימיות. לא משנה איזה סוג מזגן מפוצל יש לכם, תמיד ישנו צורך בניקוי מזגנים מפוצלים.

אופן ביצוע העבודה :

  • פירוק הפילטרים ושטיפה יסודית של החלקים
  • פירוק הפלסטיקה של היחידה ושטיפה בחומר המסיר לכלוך אורגני (פטריות,עובשים וחיידקים) ושומן שהצטברו במהלך השנים.
  • עיטוף המזגן ב״מעיל״ למניעת ליכלוך בסביבת העבודה וחיבור לניקוז לאגירת המים, המשקעים והלכלוך.
  • ניקוי יסודי של ה״סוללה״ תוך שימוש בחומרים המעכבים התפתחות של פטריות ועובשים.
  • שטיפה יסודית על-ידי שימוש בלחץ מים גבוהה (גרניק)
  • ניקוי ״אמבטיה״ (איזור עגינת מים והצטברות בוצה ועובש)  קדמית,אחורית ופתיחת חסמים.
  • ניקוי ״מאיץ״ האחראי על תפוקת אויר תקינה ואחידה
  • הרכבת היחידה ובדיקת תקינות.

*בגמר ביצוע העבודה הלקוח יקבל שנה אחריות על נזילות מים.

אז למה מחכים? צרו קשר ומקצוען בדרך אליכם

צרו קשר

המזגנים המפוצלים מספקים אוויר נעים לכל חלל הבית, אוויר חם בחורף ואוויר קר בימי הקיץ החמים. אך באוויר שהם פולטים ישנם גם דברים בלתי נראים, למרות שלפעמים יש להם גם ריח. אנו מתכוונים לפטריות, עובשים, בקטריות וחומרים רעילים המגיעים מתוך חלקיו הפנימיים של המזגן. וזוהי אחת הסיבות המרכזיות מדוע יש צורך בניקוי מזגנים מפוצלים.

הסיבה השנייה לניקוי מזגנים מפוצלים היא לצורך שמירה על תקינות המזגן. מזגן מלוכלך אינו מתפקד בצורה האופטימלית, הוא מתאמץ יותר ומקרר פחות. וכך לא רק שהוצאות האנרגיה מטפסות, אלא גם הבלאי מואץ.

ניקוי מזגנים מפוצלים דורש מתן מענה גם למדחס החיצוני של המזגן וגם למאייד הפנימי. יש לפרק את החלקים החיצוניים ולגשת אל החלקים הפנימיים ולבצע שטיפה וחיטוי של כל הרכיבים שבתוך המזגן. זה כולל שטיפת הפילטרים, חלקי הפלסטיק, ניקוי הסוללה, האמבטיה והמאיץ.

ניקוי מזגנים מפוצלים מביא איתו אתגרים שונים הדורשים מענה מקצועי. המדחס החיצוני עשוי להיות מותקן על קירות גבוהים ויש צורך בציוד מיוחד על מנת להגיע אליו ולנקות אותו. כמו כן יש להקפיד על הוראות בטיחות בחשמל וביצוע ניקוי יסודי מבלי לגרום נזק לחלקי המזגן הפנימיים.

חברת AC clean air היא הבחירה של מי שנזדקק לשירותי ניקוי מזגנים מפוצלים. החברה פועלת כשש שנים ובמהלך שנות עבודתנו רכשנו ניסיון רב במתן פתרונות לכל סוגי הלקוחות והמזגנים.

חשוב לדעתחשוב לדעת
חשוב דעת תוכן
ניקיון מערכות מיזוג האוויר מתבצעות על ידי טכנאים מומחים, בעלי וותק וידע נצבר בכל חלקי המערכת ומרכיביה
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה
למעלה