תפריט צרו קשר
youtube facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

ניקוי מזגנים בתל אביב

ניקוי מזגן בתל אביב

קיץ תל אביבי חם ולח לא יעבור בשלום ללא מזגן, כולנו יודעים את זה. והאמת שישנם גם ימי חורף שלא קל לעבור ללא מזגן שמחמם את הבית. המזגן מסייע לכם, אבל בשביל ליהנות ממנו חשוב להזמין ניקוי מזגן בתל אביב. ניקוי המזגן הוא טיפול התחזוקה המונעת המאפשרת לכם לשמור על המזגן תקין.

>> מחפשים עיר אחרת? לחצו כאן >>

איננו מדברים אך ורק על ניקוי הפילטר של המזגן. זהו אמנם שלב חשוב, וכדאי שתדעו איך לעשות זאת לבדכם. אך לפחות פעם בשנה צריך לעשות ניקוי יסודי. אין להסתפק אך ורק בניקוי הפילטר, אלא בניקוי כל החלקים הפנימיים של המזגן. הסרת המשקעים שנדבקו, הסרת העובש וחיטוי מכל הבקטריות והעובש המפיצים מחלות וריחות רעים.

אופן ביצוע העבודה :

  • פירוק ושטיפה יסודית של הפילטרים.
  • פירוק הפלסטיקה של היחידה ושטיפה בחומר המסיר לכלוך אורגני (פטריות,עובשים וחיידקים) ושומן שהצטברו במהלך השנים.
  • עיטוף המזגן ב״מעיל״ למניעת ליכלוך סביבת העבודה, חיבור לניקוז היורד לדלי לאגירת המים המשקעים והלכלוך.
  • ניקוי יסודי של ה״סוללה״ תוך שימוש בחומרים המעכבים התפתחות של פטריות ועובשים.
  • שטיפה יסודית על-ידי שימוש בלחץ מים גבוהה (גרניק)
  • ניקוי ״אמבטיה״ (איזור עגינת מים והצטברות בוצה ועובש)  קדמית,אחורית ופתיחת חסמים.
  • ניקוי ״מאיץ״ האחראי על תפוקת אויר תקינה ואחידה
  • הרכבת היחידה ובדיקת תקינות.

*בגמר ביצוע העבודה הלקוח יקבל שנה אחריות על נזילות מים.

תמונת עזריאלי תל אביב מויקיפדיה

מנקה מזגנים בתל אביב יעשה זאת בצורה הטובה ביותר, יחסוך לכם זמן וימנע תקלות. טכנאי לתיקון מזגנים בתל אביב מסיר את הכיסוי החיצוני של המזגן ומנקה את החלקים הפנימיים. זהו אזור בו ישנם רכיבים עדינים ורכיבים חשמליים - מי שלא יודע מה הוא עושה יכול לגרום למזגן נזק ואף להתחשמל. על מנת להבטיח כי הניקוי יתבצע בצורה יסודית, ולא תתרחש שום תקלה המסכנת את המזגן או אתכם באופן אישי - פנו לשירות מקצועי.

אל תזלזלו בניקוי המזגן. ללא ניקוי פנימי המזגן לא יתפקד טוב. זה יכול לבוא לידי ביטוי במאמץ יתר של המזגן. זה בדיוק הדבר שגורם לחשבון חשמל מנופח. זה גם מביא לבלאי מואץ ותקלות המקצרות את חיי המזגן. ומעל כל זה לא נשכח שזה חושף אתכם לסיכונים בריאותיים.

הזמינו ניקוי מזגן בתל אביב, תקבלו שירות עד הבית ותוכלו לדעת שהמזגן שלכם בידיים טובות. בין אם זה מזגן עילי, או מזגן מרכזי, אנו יודעים איך לנקות אותו.

ניקוי מזגנים בתל אביב

חוששים שהמזגן שלכם מלא בעובש? רואים את הנקודות השחורות או מרגישים ריחות רעים? זהו הרגע להזמין ניקוי מזגן בתל אביב. אצלנו תוכלו למצוא שירות מקצועי ומהיר לניקוי המזגן שלכם. יש לנו טכנאים מוסמכים המעניקים שירותים לכל סוגי המזגנים. אנחנו ננקה עבורכם את המזגן ונבטיח שתוכלו ליהנות מקיץ קריר ונעים.

חשוב לדעתחשוב לדעת
חשוב דעת תוכן
ניקיון מערכות מיזוג האוויר מתבצעות על ידי טכנאים מומחים, בעלי וותק וידע נצבר בכל חלקי המערכת ומרכיביה
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה
למעלה