תפריט צרו קשר
youtube facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

ניקוי מזגן תעשייתי

ניקוי מזגנים תעשייתים ומערכות HVAC (Heating, Ventilation, and Air Conditioning)

חברת Ac Clean Air מתמחה במתן פתרונות לניקוי וחיטוי מערכות מיזוג תעשייתים ומערכות קירור תעשייתים, לחברתינו ידע רב, וותק וניסיון רב שנים.

אופן ביצוע העבודה :

  • פירוק ושטיפת מסננים של היחידות הפנימית. 
  • שטיפה יסודית של הסוללה (אחראית על מעבר אויר נקי). תוך שימוש בחומרים המעכבים התפתחות פטריות ועובשים.
  • שטיפה יסודית של כל התעלות ומעברי האוויר על-ידי שימוש בלחץ מים גבוהה (גרניק)
  • שטיפת מעברי האינסטלציה והניקוז,סילוק חסמים העלולים לגרום לנזילות מים עתידיות.
  • שימוש בחומר המונע היווצרות לכלוך אורגני ומשאיר אחריו ריח מרענן ואויר נקי.
  • ניקוי יסודי של כל מערכת האיורור החיצונית, פתחי היציאה של האוויר החם וכניסת האוויר הנקי

*כל העבודה מבוצעת בעזרת חומרים המעכבים היווצרות של פטריות, עובשים וחיידקים.

צרו קשר

Clean photo created by freepik - www.freepik.com

משרדים מפעלים ועסקים שונים עושים שימוש במזגנים. מזגנים מספקים לעובדים וללקוחות סביבה נעימה וזה דבר חשוב לצורך העבודה. העובדים מבלים זמן רב במקום העבודה ובתנאי מזג האוויר הישראלי זה לא קל ללא מזגן. במקרים רבים המזגן גם חשוב לצורך שמירה על ציוד אלקטרוני כמו מחשבים. במקומות בהם ישנם מזגנים תעשייתיים, חשוב גם להקפיד על ניקוי מזגן תעשייתי.

ניקוי מזגן תעשייתי יבטיח את פעילותו התקינה של המזגן ומהלך העסקים התקין. אתם בוודאי מודעים לכך שכאשר המזגן אינו תקין העבודה בלתי אפשרית, זה גם מבריח את הלקוחות שלכם. אך אין מדובר אך ורק בנוחות ובקרת אקלים, המזגן יכול להיות מקור לריחות לא נעימים וסכנות בריאותיות. ניקוי מזגן תעשייתי מאפשר להתמודד עם כל הבעיות יחדיו.

ניקוי מזגן תעשייתי הוא לא דבר פשוט. יש לנקות את חלקי המזגן ותעלות המזגן ,זהו עשוי להיות מבצע מורכב. ניקוי המזגן דורש טכנאים מיומנים, הקפדה על הוראות בטיחות ועובדה יסודית. אולי אתם מסוגלים לנקות לבדכם את המזגן הביתי, אך לא מזגן תעשייתי.

הסכנות הבריאותיות שבמזגן

לאורך זמן בתוך המזגן וכל רכיביו מצטבר לכלוך. זהו אינו לכלוך תמים, אלא מצע להתפתחותן של בקטריות מסוכנות ועובש. העובש מייצר חומרים רעילים, וכולם יחדיו נפלטים לחלל כאשר המזגן עובד. הריחות הרעים עשויים להיות מורגשים, אך הבקטריות והחומרים הרעילים אינם נראים לעין. העובדים שלכם, וגם הלקוחות עשויים לסבול מתופעות אלרגיה, מחלות נשימה, כאבי ראש ועייפות. המזגן גם צפוי להתאמץ יתר על המידה. זה מגדיל את הבלאי ואת צריכת החשמל. במקרים רבים ישנן נזילות מהמזגן והן עלולות להיות תוצאה ישירה של הלכלוך. לכן אין לזלזל בצורך בניקוי מזגן תעשייתי.

לצורך ניקוי מזגן תעשייתי חשוב לפנות לחברה המנוסה בשירות למזגנים. יש צורך בעבודה מקצועית ושירות אמין. המטרה היא לא רק לנקות את המזגן בצורה יסודית, אלא גם לאפשר לפעילות העסקית להמשיך בצורה תקינה וללא תקלות.

חברה המנוסה בשירותי ניקוי מזגן תעשייתי יכולה להעמיד לרשותכם צוות מיומן אשר יבצע את העבודה בצורה מסודרת, יסודית ומהירה. זה יסייע לכם לחסוך בהוצאות החשמל וימנע שיבושים בפעילות המזגן.

חשוב לדעתחשוב לדעת
חשוב דעת תוכן
ניקיון מערכות מיזוג האוויר מתבצעות על ידי טכנאים מומחים, בעלי וותק וידע נצבר בכל חלקי המערכת ומרכיביה
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה
למעלה