תפריט צרו קשר
youtube facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

ניקוי מזגנים בפתח תקווה

ניקוי מזגן בפתח תקווה

תושבי פתח תקווה היקרים, אם יש לכם מזגן בבית או במשרד , אל תשכחו שמידי פעם יש צורך להזמין מנקה מזגנים בפתח תקווה. חשוב מאוד לשמור על תחזוקת המזגן וניקיונו על מנת ליהנות מפעולה תקינה ומניעת בעיות שונות אשר יכולות לפגוע לכם בהנאה מהמזגן. עם שירותי ניקוי מזגן בפתח תקווה, יש מי שיעשה זאת עבורכם.

אופן ביצוע העבודה :

  • פירוק ושטיפה יסודית של המסננים ביחידה הפנימית (שבתוך הבית)
  • שטיפה יסודית של הסוללה (זאת אחראית על מעבר אויר נקי).
  • שטיפה יסודית של חלקי המזגן על-ידי שימוש בלחץ מים גבוה (גרניק) להסרת ליכלוך עקשן
  • שטיפה וניקוי של ״האמבטיה״ (אגן עגינת המים ומשקעים כגון בוצה ועובש).
  • שטיפת מעברי האינסטלציה והניקוז,סילוק חסמים העלולים לגרום לנזילות מים עתידיות.
  • שימוש בחומר המונע היווצרות לכלוך אורגני ומשאיר אחריו ריח מרענן ואויר נקי.
  • שימוש בחומרים המעכבים התפתחות פטריות ועובשים על מנת לשמור את המזגן נקי לאורך זמן

כאשר אתם מנקים את המזגן אתם מסתפקים בסמרטוט לח על הפאנל החיצוני של המזגן. ואולי פעמיים בשנה אתם שולפים את הפילטרים ומנקים אותם. המזגן שלכם אולי נראה נקי, אך האמת שזה לא מספיק. טכנאי ניקוי מזגנים בפתח תקווה מנקה גם את מה שאינו נראה לעין החיצונית, את מה שנמצא בתוך המזגן.

חשוב מאוד לבצע ניקיון של המזגן באופן תקופתי. כולנו מודעים לכך שהלכלוך והאבק עשויים לסתום את הפילטרים ואת פתחי הניקוז, והדבר עשוי לגרום לנזילות, תקלות שונות ופעולה מאומצת של המזגן. אך זוהי רק תחילת הבעיה - בתוך הסביבה המלוכלת של המזגן עלולות להתרבות בקטריות ופטריות עובש הגורמות למחלות קשות. ובכל פעם שתפעילו את המזגן, החדר יתמלא בנבגים בלתי נראים אותם תנשמו. ניקוי מזגן בפתח תקווה יסייע לכם למנוע את הבעיה.

ניקוי מזגנים בפתח תקווה מתבצע על ידי טכנאים מוסמכים. יש לדעת כיצד לעשות את העבודה, על מנת לא לגרום נזק לחלקיו העדינים של המזגן או חס וחלילה להתחשמל. לכן תמיד מוטב לפנות לשירותי ניקוי מזגן בפתח תקווה.

יעילות ואריכות ימים

בזכות ניקוי מזגן בפתח תקווה תוכלו לשמור על תקינותו של המזגן לאורך שנים רבות. מזגן מלוכלך מאמץ יותר את המדחס, צורך יותר חשמל וסובל מבלאי מואץ. השקעה קטנה בניקוי המזגן תאפשר לכם גם ליהנות מפעולה תקינה במשך שנים, וגם תסייע לכם לחסוך בהוצאות החשמל.

אצלנו תוכלו לקבל שירות לכל סוגי המזגנים במחירים משתלמים. מזגנים עיליים ומזגנים מיני מרכזיים של כל היצרנים. אנו מבצעים את העבודה בזהירות ובתשומת לב רבה. אנו נסייע לכם להרחיק את כל הריחות הרעים מהמזגן, ולהבטיח שהוא יעמוד לשירותכם בימי הקיץ החמים או ימי החורף הקרים.

חשוב לדעתחשוב לדעת
חשוב דעת תוכן
ניקיון מערכות מיזוג האוויר מתבצעות על ידי טכנאים מומחים, בעלי וותק וידע נצבר בכל חלקי המערכת ומרכיביה
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה
למעלה