תפריט צרו קשר
youtube facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

יועץ מיזוג אוויר

כולנו רוצים ליהנות מטמפרטורה נעימה בביתנו, ולצורך כך אנו מתקינים מזגנים. אך ישנם סוגים שונים של מזגנים ובעלי הספק שונה. אנו רוצים שהמזגן יקרר את הבית (או יחמם ביעילות), וגם יעניק חיסכון אנרגטי. ולא רק בבית, גם בעסקים ומבני ציבור, שם מערכות המיזוג עשויות להיות מורכבות עוד יותר. ולשם כך יש צורך ביועץ מיזוג אוויר.

יועץ מיזוג אוויר הוא איש המקצוע אשר יכול לנתח את הצרכים ולהמליץ על סוגי מערכת המיזוג המתאימים ואופן התקנתם. השירות נדרש בכל פעם שמתכננים מבנה חדש, וכמובן כדאי לפנות לייעוץ גם כאשר עושים שיפוצים ושינויים בבית. אפילו אם יש לכם מערכת מיזוג בבית, אך אתם מרגישים כי המזגן אינו מקרר מספיק, אינו מגיע לכל החדרים והוצאות החשמל גבוהות - יועץ מיזוג אוויר יכול לסייע לכם לשנות את התמונה.

גם אם יש לכם מערכת מיזוג מיושנת בבית או בעסק, כדאי לשקול לפנות ליועץ מיזוג אוויר, גם כאשר אתם מרוצים מיכולת הקירור של המערכת. במהלך השנים הטכנולוגיות השתנו וכיום המזגנים יעילים יותר מבחינה אנרגטית. זה עשוי להיראות לכם כרגע כהוצאה מיותרת, אך בטווח הארוך יתכן כי באמצעות שדרוג תשתיות המיזוג תוכלו ליהנות מחיסכון גדול בהוצאות החשמל.

image

צרו קשר

לתכנן את מערכת המיזוג בצורה חכמה

ישנם סוגים שונים של מזגנים - מזגן עילי, מזגן מיני מפוצל, מזגן מרכזי, אבל איזה מזגן הוא הטוב ביותר עבורכם. איננו יכולים לענות על זה סתם כך. עלינו לראות את גודל החללים שצריך לקרר, את גודל הבית והחלוקה הפנימית שלו. אנו צריכים לקחת בחשבון מגוון שיקולים שונים על מנת להתאים את סוג המזגן והקיבולת המתאימה עבורכם. כך תוכלו לחסוך גם בהוצאות ההתקנה וגם בהוצאות התפעול השוטף.

לרשימת השיקולים ניתן להכניס גם נושאים הקשורים לאיטום ובידוד הנכס, האזור האקלימי שבו הוא נמצא, ניקוז המזגן ומאפיינים סביבתיים נוספים.

אינכם רוצים מזגן חלש מידי שאינו עומד באתגרי הבית. וגם אינכם רוצים מזגן חזק ויקר יותר ממה שצריך. אתם רוצים את המזגן שעונה בצורה המדויקת והיעילה ביותר על הצרכים שלכם. כך תוכלו לחסוך בעלות המזגן ובהוצאות החשמל השוטף. יועץ מיזוג אוויר יאפשר לכם להשיג את המטרה.

יועץ מיזוג אוויר לעסקים

כאשר מדובר בעסקים, הצורך בייעוץ מקצועי גדול עוד יותר. מבנים גדולים דורשים מערכות מיזוג תעשייתיות ומערכות אוורור. כאן גם יש לקחת בחשבון תקנים ונושאים הקשורים לאישורים של ועדות הבנייה והתכנון, לצד הכרות עם מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות ואופן התקנתן.

חברת AC clean air מעניקה לכם שירותי ייעוץ למיזוג אוויר בבית או בעסק. לא באנו לכאן בשביל למכור לכם מזגן זה או אחר, באנו בשביל לעזור לכם למצוא פתרון בהתאמה אישית. פתרון אשר יאפשר לכם ליהנות מבקרת טמפרטורה יעילה בבית והוצאות חשמל נמוכות.

מחפשים ייעוץ לרכישת מזגן? לחצו כאן!

חשוב לדעתחשוב לדעת
חשוב דעת תוכן
ניקיון מערכות מיזוג האוויר מתבצעות על ידי טכנאים מומחים, בעלי וותק וידע נצבר בכל חלקי המערכת ומרכיביה
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה
למעלה