תפריט צרו קשר
youtube facebook instagram whatsapp
תמונה ראשית

טיפולים שוטפים ליט"אות

יט“אות (יחידות טיפול באוויר) הן חלק אינטגרלי ממערכות מיזוג אוויר ומערכות טיהור אוויר תעשייתיות. אנו יכולים למצוא אותן בבתי חולים, מפעלים, מבני ציבור, בנייני משרדים ומקומות רבים.

image

צרו קשר

על מנת להבטיח את פעילותן התקינה יש צורך לבצע טיפולים שוטפים ליט“אות המשלבים פעולות ניקוי ופעולות תחזוקה שוטפת. במסגרת פעולות הניקיון יש לבצע ניקוי אמבטיה, בדיקות ניקוז האמבטיה ושטיפה חיצונית למאיץ באמצעות מים. יש צורך להסיר אבק, משקעים, שומנים וחיטוי כנגד העובשים המצטברים במערכת.

לצד פעולות הניקוי ישנן פעולות תחזוקה שונות הכוללות את מתיחת הרצועות, החלפת פילטרים וגירוז.

יטאות מיזוג אוויר - חשיבות רבה לתחזוקה שוטפת

התעסקות ביחידות טיפול באוויר וביצוע פעולות התחזוקה השוטפות הן אינן לחובבנים. יש צורך באנשי מקצוע המכירים את המערכות ויודעים כיצד לבצע את עבודות התחזוקה, מבלי לגרום נזק ומבלי לסכן את עצמם. כמו כן יש צורך בציוד מיוחד כמו מכשירי ניקוי בלחץ מים וחומרי חיטוי מתאימים.

הקפדה על תחזוקה שוטפת היא תנאי הכרחי לתקינות המערכת בכל ימות השנה והימנעות ממצבי תקלות המשביתים את המערכת.

כאשר יש צורך בטיפולים שוטפים ליטאות, אתם יכולים לסמוך על הניסיון של חברת AC clean air. אנו מביאים איתנו ניסיון רב בניקוי מערכות מיזוג אוויר, תחזוקה שוטפת ומניעת בעיות עתידיות. אנו מעניקים שירות מקצועי לכל המערכות, בשקיפות מלאה ומתן דוחות עבודה וליקויים מפורטים. אנו מבצעים את העבודה על פי הסטנדרטים והתקנים, במהירות, ותוך כדי מזעור השיבוש לפעילות השוטפת.

ניקוי פילטרים של יטאות בתחזוקה שנתית

חשוב לדעתחשוב לדעת
חשוב דעת תוכן
ניקיון מערכות מיזוג האוויר מתבצעות על ידי טכנאים מומחים, בעלי וותק וידע נצבר בכל חלקי המערכת ומרכיביה
התקשרוהתקשרוווצאפשלחו הודעה
למעלה